Wyślij wiadomość
Dom

Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd.

Chiny Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Certyfikaty
Wszystko działało idealnie, od transportu po montaż. Dziękuję Tobie i Twojej ekipie budowlanej. Świetna robota! Masz teraz zainstalowany element w Pensylwanii.

—— Jeff, Stany Zjednoczone

Fontanna wygląda fantastycznie. Potrzebujemy czegoś nowego na podwórku. Dzięki

—— Morgana, Australia

Twój rzemieślnik zasługuje na komplement za doskonałą pracę artystyczną. Komplementy dla rzemieślników, jak rzeźba wygląda świetnie.

—— Ryszard, Stany Zjednoczone

Znaki są oszałamiające - świetna robota Dziękujemy!

—— Chris, Wielka Brytania

Im Online Czat teraz

Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd. Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd.
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
Na calym swiecie
marki : WANGSTONE
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-4,000,000
Rok założenia : 2004
pc Export : 90% - 100%
Wangstone rozpoczął działalność w branży kamieniarskiej w 1990 r. I rozpowszechnił w 2004 r. Biznes kamieni okładkowych i sztuk metalowych. Produkcja wysokiej jakości artykułów nie jest jedyną usługą, jaką oferujemy, szybkimi ofertami, pełną obsługą projektową obsługiwaną przez wiele formatów, cotygodniowych raportów, kompletnej kontroli na wszystkich etapach od produkcji do załadunku na statek, z których wszystkie są obsługiwane przez obrazy cyfrowe. Łatwa komunikacja i doskonała obsługa po sprzedaży ułatwiają naszym klientom zakup metalowych rzeźb i wyrobów z kamienia w Chinach.

Aby być bardziej profesjonalnym i konkurencyjnym, Wangstone metal sculpture Ltd. została założona w 2014 roku, która koncentruje się na rzeźbach corten i stali nierdzewnej. Posiadamy utalentowanych projektantów / artystów, wykwalifikowanych pracowników, doskonałego sprzedawcę i profesjonalnych inspektorów kontroli jakości, co przyczynia się do tworzenia wysokiej jakości dzieł sztuki.

Staramy się stale ulepszać nasz proces operacyjny, aby wyeliminować wady i ulepszyć gotowy produkt oraz promować kulturę doskonałości, która zdobyła Wangstone wiele nagród i wyróżnień na przestrzeni lat.

Szczegóły kontaktu
Wangstone Metal Sculpture Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. David Wang

Tel: 86-592-5175705

Faks: 86-592-2205708

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)